Menu

اخبار و رویدادها

بازدید رایزن علمی از شهر خفی
دفتر رایزنی علمی چین-پکن
/ دسته: چین

بازدید رایزن علمی از شهر خفی

دانشگاه علم و فناوری چین، دانشگاه آنخویی

رایزن علمی در تاریخ ۲۱ و ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۵ از شهر خفی در استان آنخویی بازدید کرد. در این بازدید جلسه ای با حضور دانشجویان ایرانی برگزار گردید و رایزن علمی در جریان وضعیت دانشجویان، مشکلات و پیشنهادات آن ها قرار گرفت.

رایزن علمی همچنین از دانشگاه علم و فناوری چین  USTCکه وابسته به اکادمی علوم چین CAS می باشد دیدار و در جلسه اس با حضور مسئولیت بین الملل دانشگاه بر گسترش همکاری های دانشگاهی با ایران تاکید شد. سپس از موزه دانشگاه که فرآیند انتقال دانشگاه از پکن به خفی را نیز نشان می داد بازدید به عمل آمد. دانشگاه علم و فناوری چین با هدف برآورده کردن نیازهای چین در حوزه اقتصاد، دفاع و آموزش علم و فناوری تأسیس گردیده است. اگرچه زمینه اصلی فعالیت این دانشگاه تحقیقات در حوزه علم و فناوری است، اما در سال‌های اخیر، فعالیت این دانشگاه به حوزه های علوم انسانی و مدیریت با رویکردی علمی و مهندسی گسترش یافته است.

رایزن علمی همچنین از دانشگاه انخوی نیز بازدیدی به عمل آورد و با مسئول دانشجویان خارجی و اساتید آنجا به بحث و مذاکره پرداخت. دانشگاه آنخویی از دانشگاه های پروژه ۲۱۱ می و حدود ۳۱۰۰۰  دانشجو، ۲۵۰۰ کارمند و ۱۵۰۰ عضو هیات علمی دارد. این دانشگاه همچنین در فهرست دانشگاهای  بورس CSC  می باشد.

مطلب قبلی بازدید هیات دانشگاه شیمی پکن از ایران
مطلب بعدی وزیر امور خارجه در پکن
چاپ
123 به این مطلب امتیاز دهید:
بدون امتیاز

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

اخبار علمی

آخرین تغییرات آیین‌نامه جذب هیات علمی
برای مشاهده لیست نمایندگان دانشگاههای نانجینگ اینجا کلیک نمایید
برای دسترسی به ایمیل نمایندگان دانشگاههای پکن اینجا کلیک نمایید
برای مشاهده لیست نمایندگان دانشگاههای پکن اینجا کلیک نمایید
برای دسترسی به طرح همکاری با متخصصان و دانشمندان ایرانی غیر مقیم اینجا را کلیک کنید.       
وضعیت ایران از نظر مقالات علمی در ماهنامه آبان ماه مرکز منطقه ای ISC بررسی شده است. رتبه کیفیت تولیدات علمی ایران 19 پله ارتقاء یافت. برای دسترسی به ماهنامه اینجا را کلیک کنید.
گزارش آخرین دستاوردهای علمی و فناوری در چین در سال ۲۰۱۶ اینجا  را کلیک کنید.

تماس با ما

اطلاعات تماس شما

پیام شما